Ülkemizin en büyük beyaz eşya üreticisi ve dünya markası olan Arçelik’ in ürettiği kaliteli bulaşık makinelerinin bakım, onarım ve montajını Büyükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi olarak yapmaktayız. Arçelik bulaşık makinesi teknik servisi olarak müşterilerimize kısa sürede doğru hizmeti sunmaktayız.

Büyükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisiİstanbul’ un tüm ilçe ve semtlerine hizmet verdiğimiz gibi Büyükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi olarak Büyükçekmece’ de ki müşterilerimizin de hizmetindeyiz. Orijinal yedek parça çeşitliliğimiz,  deneyimli ve eğitimli teknik personelimiz ve donanımlı onarım ekipmanlarımız ile Büyükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi olarak yüksek teknolojik standartlarda hizmet vermekteyiz.

Büyükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi olarak, Arçelik bulaşık makinelerinizin bakım ve onarımını en iyi şekilde yapmaktayız. ARÇELİK markasının gerektirdiği yüksek standarttaki hizmetlerimizi uzman kadromuz ve orijinal yedek parça stoklarımız ile gerçekleştiriyoruz. Garanti dahili ve harici tüm yedek parça ihtiyaçlarında müşterilerimize uygun fiyatlı hizmetler sunuyoruz.

Büyükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi olarak bulaşık makinesi arızalarının müşterilerimizi ne kadar zor durumda bıraktığının farkındayız. Özellikle çalışan bayanlar için elde bulaşık yıkamak hem zaman almakta hem de yorgunluk yaratmaktadır.  Büyükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi bu zorluklara izin vermemekte ve arızaları hızla onarmaktadır. Sorunlarınızın çözümü Büyükçekmece Bulaşık Makinesi Teknik Servisi ne kısa sürede ulaşmaktan geçer. Siz bizi arayın biz hızlı bir şekilde bulaşık makinenizin arızasını onaralım.

Büyükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Deneyimli teknik personelimiz, geniş yedek parça stoğumuz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sorununuzu bizzat yerinde ve zamanında çözmekteyiz.  Zorunlu durumlarda onarım için makineyi kendi araçlarımız ile almakta ve onarımı gerçekleştirerek yeniden teslimini yapmaktayız. Tüm onarımlarımız bir yıl garantili olarak yapılmaktadır.

Büyükçekmece Bulaşık Makinesi Teknik Servisine her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. 7 / 24 kesintisiz ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz soru ve sorunlarınıza yanıt vermekte, arıza kaydınızı almakta ve sonrasında teknik personelimizi sizlere yönlendirmektedir.

Büyükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi olarak değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.


Büyükçekmece Arçelik Servisi olarak çamaşır makinesi ve buzdolabı servisi de vermekteyiz.

Back To Top