Tüm İstanbul genelinde Arçelik buzdolabı teknik servisi hizmeti veren firmamız Büyükçekmece ve çevresinde de siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Büyükçekmece Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi olarak Arçelik marka buzdolaplarının bakım, onarım ve kurulum işlerinde profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Büyükçekmece Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi

Büyükçekmece Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi bünyesindeki teknik personelimiz, işinin ehli, eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Profesyonelliklerinin yanı sıra güvenilir, iletişim becerileri yüksek ve güler yüzlü kişilerdir. Arçelik buzdolabı arızalarının tespitinden onarımına, kurulumundan bakımına her konuda yüksek kalitede hizmet vermektedirler. Büyükçekmece Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi olarak çözüm odaklı çalışıyoruz.  Sorunları doğru analiz eden ve kısa sürede onarımı gerçekleştiren personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Buzdolabı teknik servisinin orijinal yedek parça stoklarının yeterli olması ve gerekli yedek parçayı müşteriyi anında temin etmesi de çok önemlidir. Buzdolabı arızaları hayatın zorlaşmasına neden olmaktadır. Bu yüzden hızlı müdahale edilip arızanın bir an önce giderilmesi önemlidir. Büyükçekmece Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi olarak bu konuda da son derece titiz ve hassas davranmaktayız. Geniş orijinal yedek parça stoklarımız ile sorunlara daha hızlı müdahale ederek arızayı en kısa sürede onarıyoruz.  Yaptığımız işten eminiz ve tüm onarımlarımız bir yıl garantimiz altındadır.

Büyükçekmece Arçelik Buzdolabı Servisi, uzun yıllardır sektörde en iyiler arasında yer almaktadır. Gerek teknik personelimiz gerekse yedek parça stoklarımız ve onarım ekipmanlarımız ile yerinde ve zamanında hizmet vermekteyiz. 7 / 24 müşteri çağrılarına yanıt veren Büyükçekmece Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi çağrı merkezi sorunlara hızlı müdahale etmemizi sağlamakta ve müşterilerimizle teknik personelimiz arasında köprü vazifesi görmektedir.

Büyükçekmece Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi ihtiyaçlarınız için çağrı merkezimiz arayın. Arıza kaydınızı alarak en kısa sürede teknik ekibimizi size yönlendirilecektir. Teknik personelimiz size verdiği randevu saatinde adresinizde olmaktadır. Buzdolabınızın arızasının kaynağını bularak gerekirse yedek parça teminini hızla yaparak çalışır duruma getirmektedir. Yanınızda makinenizi çalıştırarak arızanın giderildiğinden emin olduktan sonra çalışır durumda size teslim edeceklerdir.

Büyükçekmece Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi olarak her zaman yanınızdayız ve buzdolabı dahil tüm beyaz eşya sorunlarınızı çözme garantisi veriyoruz.


Büyükçekmece Arçelik Servisi çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi için de hizmetinizdedir.

Back To Top