Büyükçekmece’ de Arçelik marka çamaşır makinesi kullanıcıları için profesyonel servis hizmetleri vermekteyiz. Arçelik marka çamaşır makinenizin bakım, onarım ve montaj işlerini gerçekleştirerek, Arçelik çamaşır makinenizin uzun ömürlü olmasını ve yüksek performansta çalışmasını sağlıyoruz. Büyükçekmece Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi olarak gece gündüz demeden hızlı bir şekilde çamaşır makineleri yanı sıra tüm beyaz eşyaların onarımını gerçekleştiriyoruz.

Büyükçekmece Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik ServisiBüyükçekmece Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi uzman ve deneyimli bir teknik personel ile hizmet vermektedir.  Arçelik marka çamaşır makinelerinin arızalarını yerinde ve zamanında onarımını yapıyor, gerek duyulursa orijinal yedek parça temini sağlıyoruz.

Çamaşır makinesi arızaları evlerin düzenini bozmakta ve işleri zorlaştırmaktadır. Bu tüm beyaz eşya arızaları için de geçerlidir. Bu tür arıza durumlarda servisin sorunu bir an önce ortadan kaldırması gerekmektedir. Büyükçekmece Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi olarak müşterilerimizin mağduriyetini hızlı bir şekilde ortadan kaldırıp, makinelerini yeniden sorunsuz çalışır duruma getiriyoruz. 7 / 24 çağrı merkezimiz arıza ve kurulum çağrılarına hızla yanıt vermektedir. İster arıza ister ilk kurulum ister taşınma sırasındaki montaj işlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Büyükçekmece çamaşır makinesi teknik servisi Arçelik marka çamaşır makinesi için gerekli tüm orijinal yedek parça stoklarına sahiptir. Gerekli durumlarda müşterilerimizi bekletmeden yedek parça teminini hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Garanti süresi bitmiş çamaşır makinelerinin onarımlarında da uygun işçilik ücretlerimizle müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz.

Büyükçekmece Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve müşterilerimizle empati kurarak arızayı kısa sürede çözmeye gayret ediyoruz.

Büyükçekmece Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi ihtiyaçlarınız için çağrı merkezimizi arayarak bize kolaylıkla ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimize sorununuzu iletebilirsiniz. En kısa sürede ilgili teknik ekibimiz arıza ve sorunlarınız için adresinize yönlendirilmektedir.

Büyükçekmece Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi olarak sorunları doğru analiz ediyor ve yüksek standartlarda çözümler sunuyoruz. İşimizin ciddiyetinin farkındayız ve sektörde en iyilerin başında bulunuyoruz. Zeytinburnu ve çevresinde olduğu gibi tüm İstanbul ilçelerinde Arçelik markasının tüm modellerinin teknik servis hizmetini gerçekleştiriyoruz.


Büyükçekmece Arçelik Servisi siz değerli müşterilerimizin bulaşık makinesi ve buzdolabı sorunlarında da yanındayız.

Back To Top